سوالات متداول

در این قسمت به سوالات متداولی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد، پاسخ داده ایم.

همچنین از باکس روبروه برا جستجوی سوال مورد نظر خود استفاده کنید.

در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید، واحد پشتیبانی پاسخگوی شما خواهد بود.

مرجوعی کالا و عودت وجه

در چه شرایطی وجه عودت داده خواهد شد؟

مشتریان عزیز دلمرکالا می توانند طی شرایطی وجه پرداخت شده خود را دریافت کنند. قوانین و مقررات پرداخت و عودت وجه به شرح زیر است:

  • در صورتی که از ثبت سفارش بیش از دو هفته گذشته باشد و محصول مورد نظر ارسال نشده باشد.
  • در صورتی که مشتری در مدت زمان 72 ساعت (3 روز) پس از تحویل کالا خرابی محصول و جنس ارسالی را گزارش داده باشد، پس از تایید پشتیبانی فروشگاه اینترنتی دلمرکالا وجه واریزی عودت داده خواهد شد.
  • مشتری پیش از دریافت کالا، از خرید خود منصرف شده باشد، در این حالت سفارش لغو شده و وجه عودت داده می شود.
نحوه استرداد وجه به چه صورت می باشد؟

پس از تایید توسط پشتیبانی (به هر یک از دلایل ذکر شده)، استرداد وجه در مدت زمان 3 روز کاری و به شماره کارت شخص سفارش دهنده محصول انجام می شود.

روند مرجوعی کالا به چه صورت می باشد؟

در صورتی که اجناس ارسالی مشکلاتی از نظر ظاهری یا نقص فنی داشته باشند، شامل محصولات مرجوعی می شوند. بدین صورت که اگر مرسوله دچار شکستگی یا نقص فنی باشد یا در خصوص خوراکی ها تاریخ انقضای محصول گذشته باشد، مرسوله شما با تایید پشتیبانی، از طریق ارسال عکس یا ویدئوی کالا به این بخش، شامل کالاهای مرجوعی می شود.

پس از تایید پشتیبانی، شما در سریع ترین زمان ممکن کالای مورد نظر را از طریق پست به دفتر دلمرکالا ارسال می نمایید و هزینه پست نیز از سوی دلمرکالا پرداخت خواهد شد.

پس از دریافت جنس مورد نظر در دلمر شما می توانید کالای جدیدی را به عنوان جایگزین درخواست بدهید و یا درخواست عودت وجه داشته باشید.

نحوه و مدت زمان ارسال کالا

کالا به چه شیوه ای ارسال می شود؟

ارسال تمامی اقلام، توسط پست پیشتاز  می باشد.

کالا در چه مدت زمانی تحویل داده میشود؟

ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی دلمرکالا از طریق پست انجام می شود و یکشنبه و چهارشنبه هر هفته محصولات به اداره پست تحویل داده شده و سپس از طریق اداره پست و طی روند اداری موجود به مشتریان ارسال می شود.

به طور معمول در همه شهرهای ایران مرسولات پستی بین یک تا سه روز کاری تحویل داده می شوند. البته با توجه به اینکه محصولات دلمرکالا از شهرهای جنوبی ارسال می شوند این روند ممکن است به دلیل فرآیند تاییدات گمرکی با کمی تاخیر مواجه شود.

همچنین شما می توانید با در اختیار داشتن کد پیگیری محصول به صورت اینرتنتی از روند وضعیت مرسوله خود از طریق سامانه اینترنتی اداره پست با خبر شوید.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

ساعت پشتیبانی (پاسخگویی) چه زمانی می باشد؟

کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی دلمرکالا همه روزه از ساعت 9 تا 15 و 17 تا 20 پاسخگوی شما هستند.

آیا دلمرکالا پشتیبانی و خدمات پس از فروش دارد؟

کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در خصوص محصولات مرجوعی و دارای مشکل، تعویض کالاها و عودت وجه به شما خدمات ارائه خواهند داد.

سفارش و پرداخت وجه

نحوه پرداخت وجه به چه صورت می باشد؟

همه پرداخت های سایت دلمرکالا از طریق درگاه بانکی و به صورت اینترنتی و امن انجام می شود.

ثبت پیشنهاد، انتقاد و شکایات

در صورت وجود نارضایتی از چه طریقی می توان اقدام نمود؟

ما در تیم پشتیبانی دلمرکالا همه تلاش خود را کرده ایم تا ثبت شکایات در سریع ترین زمان ممکن انجام و رضایت مشتری جلب شود. در صورت وجود هرگونه اشکال ظاهری مثل شکستگی و کیفی مثل تاریخ انقضای گذشته محصولات خوراکی شما می توانید با تیم پشتیبانی از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

تیم پشتیبانی ما با بررسی موارد پیش آمده از طریق ارسال تصاویر و ویدئوهایی که از محصولات می فرستید اشکالات را بررسی کرده و در صورت تایید به شکایت شما رسیدگی خواهند کرد.

اگر به هر دلیل قصوری در ثبت شکایات و رسیدگی به آن ها از طرف تیم پشتیبانی دلمرکالا پیش آمده باشد شما می توانید که از طریق اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی) شکایات خود را پیگیری کرده و نسبت به دریافت مطالبات خود اقدام کنید.

البته ما به شما این تضمین را می دهیم که همه شکایات شما در تیم پشتیبانی رسیدگی خواهد شد و کالای مرجوعی شما با کالای سالم تعویض خواهد شد. همچنین شما می توانید درخواست استرداد وجه داد و طی سه روز کاری وجه پرداختی خود را دریافت کنید.