جهت خرید عمده و همچنین ترخیص کالا از کشورهای حوزه خلیج فارس تماس بگیرید

|
لوگو دلمرکالا


درباره ما

فروشگاه اینترنتی دلمرکالا

این فروشگاه در اردیبهشت سال ۹۹ با هدف ارائه خدمات به هم وطنان تاسیس گردید.

دلمرکالا | تضمین کیفیت، قیمت و اصالت

دلمر کالا

در فروشگاه اینترنتی دلمرکالا، ما محصولات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهیم. محصولات این فروشگاه شامل لوازم خانگی، تنقلات، آرایشی و بهداشتی و بسیاری دیگر از محصولات متنوع اورجینال و اصل می باشد. شاید برایتان عجیب باشد که چطور محصولات اورجینال دلمرکالا با قیمتی بسیار کمتر از سایر رقبا عرضه می شوند. یکی از دلایل این امر واردات مستقیم این محصولات توسط تیم بازرگانی دلمرکالا است. همچنین در دلمرکالا هدف ما کسب رضایت مشتری است و به همین دلیل کالاهای لوکس و با کیفیت و اصل را با قیمتی کمتر از رقبا در اختیار شما قرار می دهیم.
چرا دلمرکالا در شرایط فعلی دلمرکالا دسترسی به کالای با کیفیت با قیمت مناسب تر از رقبا را برای شما عزیزان فراهم نموده است.
دلمرکالا با سابقه ای طولانی در زمینه واردات کالا اکنون تصمیم گرفته است تجربه خرید اجناس خارجی را در دنیای اینترنت برای همه و به صورت یکسان فراهم کند. هدف ما از راه اندازی این فروشگاه اینترنتی این بوده که مخاطبان و مشتریان ما بتوانند از دورترین نقاط کشور به بندر دیلم سفر کنند و اجناس اصل را به صورت مستقیم و به صورت کاملا اینترنتی و امن تهیه کنند.
پس دیگر لازم نیست برای خرید اجناس اصل شال و کلاه کنید و بدون تجربه در زمینه واردات کالا به بندرهای تجاری سفر کنید. در همان خانه تان پای گوشی و لپ تاپ می توانید بهترین اجناس با کیفیت خارجی را تنها با یک کلیک ساده از فروشگاه اینترنتی دلمرکالا سفارش دهید.
از طرفی اعتماد به دلمرکالا را می توانید با یک بار خرید تجربه کنید. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید قیمت ها را هم مقایسه کنید. توجه به همین نکات کافیست که شما هم مشتری بعدی لوکس پسند فروشگاه اینترنتی ما شوید.
مشتری دلمر کالا شدن یعنی؟ حتما مثل معروف انگلیسی «هنوز آنقدر پولدار نشدم که جنس ارزان بخرم» را شنیده اید. حالا ما در دلمر کالا این مثل را با کمی تغییر به واقعیت تبدیل کرده ایم. به نظر ما مشتری دلمرکالا «هنوز آنقدر پولدار نشده است که جنس گران بخرد».
در دلمرکالا یک جنس با کیفیت و اصل را با قیمتی پایین تر در اختیار شما قرار می دهیم. یعنی هم شما یک جنس اورجینال دریافت می کنید و هم پول کمتری می پردازید. پس اگر در درجه اول کیفیت برایتان مهم است و در درجه دوم اهل حساب کتاب هستید خرید از دلمر کالا را تجربه کنید.
دلمر یعنی چی؟ اسم فروشگاه اینترنتی ما دل مر کالاست. اسمی با معنایی جالب در زبان اسپانیایی. دل مر در زبان اسپانیایی به کالایی گفته می شود که از دریا وارد خشکی می شود. در واقع اسم برند فروشگاه ما نمایانگر وظیفه ای است که به انجام آن متعهدیم.
مقصد نهایی خرید از دلمرکالا دفتر اصلی ما در بندر دیلم منتظر دیدار مجازی شما با ما و دیدار واقعی شما با کالاهای ماست. انتقال حس خوب و احترام به شما مشتری عزیز و تجربه دریافت یک جنس شیک، لاکچری و با کیفیت وارداتی مهمترین هدف ما از ارائه خدمات به شماست. امیدواریم با خرید از دلمر کالا بتوانیم همه این حس های خوب را به شما انتقال بدهیم. از شما هم خواهشمندیم با قرار دادن نظرات و پیشنهادات خود در فروشگاه اینترنتی دلمر کالا به ما کمک کنید تا هر چه بیشتر و بهتر بتوانیم بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم.