جهت خرید عمده و همچنین ترخیص کالا از کشورهای حوزه خلیج فارس تماس بگیرید

|
لوگو زیرومارکات


چرا زیرومارکت؟

بیش از ۵۰۰ سفارش تکمیل شده در ۹ ماه اول شروع کسب و کار

دارای دفتر فروش و امکان خرید به صورت حضوری و مجازی

دارای نماد و نشان اعتماد الکترونیکی بدون شکایت ثبت شده

رضایت بیش از ۹۰% مشتریان و خرید مجدد بیش از ۴۰%در هر فعالیت مجازی به خصوص در امر خرید اینترنتی اعتماد و اطمینان حاصل کردن از فروشگاه اولین گام برای تصمیم گیری به خرید از فروشگاه های اینترنتی است. یکی از راه های سریع و مطمئن در کسب اطمینان از خرید اینترنتی دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد توسط آن فروشگاه است.

چرا زیرومارکات در شرایط فعلی زیرومارکات دسترسی به کالای با کیفیت با قیمت مناسب تر از رقبا را برای شما عزیزان فراهم نموده است.

ر قسمت پایین فروشگاه اینترنتی زیرومارکات می توانید نماد اعتماد الکترونیکی زیرومارکات را مشاهده کنید. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

وجود این نماد تضمینی است بر اینکه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

زیرومارکات مفتخر است در طول سالیان فعالیتش رضایت همه کاربران و مشتریان را جلب کرده است. شما با خواندن نظرات این مشتریان می توانید کاملا مطمئن شوید که خدمات ارائه شده در زیرومارکات امن است و خرید اینترنتی خود را با اطمینان کامل انجام بدهید.

همچنین شما می توانید با ورود به صفحه تماس با ما زیرومارکت اطلاعات این سایت نظیر شماره تماس و آدرس دفتر را مشاهده کنید و به صورت شخصی از حقیقی بودن این فروشگاه اینترنتی آگاه شوید. ما نیز موظفیم با ارائه خدمات مطمئن ضمن جلب رضایت شما از یک خرید اینترنتی ایمن و ساده اطمینان شما را نیز به خود جلب کنیم.