جهت خرید عمده و همچنین ترخیص کالا از کشورهای حوزه خلیج فارس تماس بگیرید

|
لوگو دلمرکالا


حریم خصوصی

حفظ حریم شخصی مشتریان و کاربران دلمرکالا سیاست مهم ماست. دلمر کالا با تاکید بر این امر، به منظور خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وبسایت اطلاعاتی را از کاربران دریافت می کند تا خدمات خود را در بستری امن و مطمئن ارائه دهد.

به همین منظور برای پردازش اطلاعات و ارسال سفارشات مواردی همچون آدرس، شماره تلفن و ایمیل از کاربران دریافت می شود. همچنین با توجه به اینکه فعالیت های دلمرکالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می شود و باتوجه به ارائه فاکتور رسمی به مشتریان وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دلمرکالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و دلمرکالا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

دلمرکالا همچنین ممکن است بنا به دلایلی نقدها و نظرهای کاربران را در صورت مغایرت با قوانین وبسایت ویرایش کند. در صورتی که نظر ارسالی مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دلمرکالا این حق را دارد که از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید. فروشگاه دلمرکالا همچنین در خصوص بروز چنین مواردی حق ویرایش اطلاعات را دارد.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری برعهده خود کاربران است. بدین منظور برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی، کاربر نباید این اطلاعات را به افراد دیگری بدهد. همچنین در صورت تغییر شماره همراه حتما باید این شماره در صفحه کاربری سایت دلمرکالا ویرایش شود.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه دلمرکالا را از خود سلب می‌کند. دلمرکالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دلمرکالا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

در پایان باید گفت دلمرکالا با پروتکل ها، سرورها و لایه های امنیتی مختلف و روش های مناسب مدیریت داده ها تلاش خود را کرده تا اطلاعات کاربران محفوظ بماند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و دلمرکالا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

ما در دلمرکالا متعهد به حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی شما کاربران عزیز هستیم و امیدواریم با استفاده از فروشگاه اینترنتی دلمرکالا بتوانید تجربه ای شیرین از خرید اینترنتی کسب نمایید.